Firemní Coworking: Skvělý Pro Velké Společnosti a Pro Startupy

Coworking Pass pro týmy: Jak Mohou Podniky Využít Firemních Společných Kancelářských Prostor

Je očividné, že COVID-19 změnil naše životy a ani společnostem se nevyhnul. 

I přes to že spoustu lidí se těší zpět do svých kanceláří, kam budou chodit každý den (nebo alespoň většinu dní v týdnu), tak spoustu ředitelů přehodnocuje potřebu a zbytečné náklady na dlouhodobý pronájem a Coworking Pass se nabízí jako perfektní alternativa.  

Problém pracovního prostředí, spojený s COVID-19, je takový, že společnosti jak velké, tak malé hledají flexibilní místa pro práci, například v coworkingových prostorech, aby uspokojili své zaměstnance, a tudíž jim dali alternativu k práci na dálku. 

I když práce z domova se může zdát jako krátkodobé řešení bezpečnosti, tak ne vždy je to to nejvýhodnější z hlediska produktivity. Z tohoto důvodu, společnosti, které mají zájem o blahobyt jejich týmu (a také podniku), si upravili jejich aktivity, aby zahrnovali coworkingové prostory, nabízející částečně možnost práce na dálku nebo práci ze společné kanceláře která je blízko jejich domovu. 

COVID byl jen znamením, změna bude ještě větší.

Rok 2020 dostal tradiční systém kanceláří do šachu. Ukvapená “decentralizace” kanceláří, společně s požadovanými stavebními změnami v těchto pracovních prostorech si nárokovala nadbytečné využití zdrojů nejen ekonomických, ale i lidských, aby měli vůbec šanci čelit této nouzi. Je jasné, že toto bylo jedno z nejjasnějších aspektů, které negativně ovlivnilo pracovní plány většiny společností, nezávisle na jejich velikosti. 

Na druhou stranu, každá krize může být ponaučením, tento příklad musí být brán v potaz, až budeme vyhodnocovat jaká bude budoucnost kancelářských prostor v následujících letech. V tomto případě, COVID byl jednoduše signál, který nás vyzval k uvědomění si mnohem větší změny v kultuře a v budoucnosti práce. 

I přes to že toto byla spoušť, není nesprávné připisovat této pandemii veškerou zodpovědnost za přicházející změny v kultuře práce. 

Už nějaký ten rok, chození do práce v kanceláři se pro mnohé stalo symbolem ztráty svobody. Globalizace a internet změnili naše životy, není žádné tajemství, že bude s tímto nadále pokračovat ještě rychlejším tempem. 

Spoustu pracovníků se cítí šťastnější, když mohou pracovat z domova, ale po dlouhé době to často ovlivní jejich produktivitu a tvoří to stále silnější potřebu pro interakci s ostatními lidmi. Z tohoto důvodu, společnosti, které nabízejí firemní coworkingové prostory dosáhnou nejen dlouhodobých finanční úspor, ale také vytvářejí větší pocit pohody v jejich týmu, který se projevuje větší produktivitou a zaměstnanci, kteří budou chtít zůstat ve této společnosti. 

Důvody proč společnosti používají coworkingové prostory.

I přes to, že coworkingové prostory jsou mnohem levnější než tradiční kancelářské prostory na pronájem, tak výhody, které tyto prostory nabízí jsou mnohem rozsáhlejší. 

Coworking Pass poskytuje ohromné množství příležitostí pro vytváření sítí a spolupráce. Tím, že jste součástí coworkingového prostoru, společnosti mají lepší přístup k budoucím talentům a inovátorům, jelikož jim může pomoci potkat nové partnery, a tudíž i lepší výhody. 

Zaměstnanci mají nejen více svobody, ale také dokáží vymýšlet nové nápady díky interakci s lidmi pracujících na jiných projektech. Toto umožnuje profesionálům získat širší perspektivu pro jejich projekt, rozšířit svoje myšlenky, a přinést nové nápady týmu. 

Zkrátka, coworkingové prostory jsou více vzrušující a inspirativní alternativa ke konvenčním kancelářím a jsou novým zdrojem energie nejen pro freelancery a startupy, ale také pro velké společnosti. Freelanceři, startupy a společnosti sdílejí a společný prostor ve kterém jsou možnosti kolaborace a růstu nekonečné. Jsou také skvělým řešením pro společnosti, které neustále hledají nové zaměstnance a naopak. 

Na konec, protože coworkingové prostory mají jako svůj hlavní cíl vytvářet komunity, a proto akce, které pořádají z tohoto důvodu, jsou skvělou příležitostí pro růst všech zúčastněných.

Coworking Pass: Inovativní Řešení Pro Chytré Společnosti ​

Nabídka flexibilního firemního coworkingového prostoru je finančně velmi chytré řešení.

Nabídka flexibilního firemního coworkingového prostoru je finančně velmi chytré řešení. 

Pro společnosti, které potřebují nabídnout svým skupinám výhodu, jako je kooperativní přístup, získání firemního coworking passu je mnohem výhodnější možností než platit měsíčně za coworkingový prostor, který bude využíván možná jen pár dní v měsíci. 

S naším Coworkingovým Passem, můžete získat “kredit”, takže vaši zaměstnanci mohou využít těchto prostor kdykoliv budou chtít. Mohou také využít další prostory a zařízení jako je například zasedací místnost, tiskárna nebo prostor pro akce. 

Navíc, společnosti mohou poskytnout lepší pracovní strukturu pro jejich zaměstnance která posilňuje koordinované úsilí. 

Navíc ke skvělému porovnání ceny a produktivity, společnosti mohou těžit z různých řešení nabízených coworkingovými vstupenkami, protože díky tomuto způsobu se nemusí strachovat o nájem konvenčních kancelářských prostor, které generují mnohem větší ekonomickou zátěž, a potřebují zainvestovat spoustu času, aby našli to pravé místo, podepsali smlouvy a ověřili že všechno probíhá tak jak má. 

Akce a život po práci v Praze

V Coffice Praha, jedním z našich nejhlavnějších cílů je posílení přátelství mezi všemi našimi návštěvníky. To je důvod, proč organizujeme různé typy akcí každý týden, výměnou jazyků počínaje, přes workshopy, živou muziku, promítáním filmů, a dokonce zde jsou i taneční kurzy. 

Pro spoustu lidí se toto místo stalo místem, kde trávit svůj čas po práci. Buďto se účastní našich akcí, nebo si jednoduše chtějí popovídat se svými kamarády na našem baru. 

S Coffice Coworking Pass, všichni členové týmu budou mít možnost přístupu do našich zařízení po pracovních hodinách bez využití jejich kreditu a mohou se zúčastnit i v placených akcích zadarmo. 

Firemní schůzky nebo party na konci roku. ​

Společnosti, které by si přáli pořídit náš Firemní Coworkingový Pass budou mít automatický přístup a 20% slevu na nájem prostoru pro jejich akce. Máme velký prostor (150 m2) s kapacitou pro 55 lidí, s barem a zahrádkou s grilem. 

Více informací o Coffice Praha

Coffice je Coworkingový prostor v Praze umístěný v jedné z nejvíce vznešených a praktických míst v Praze, na Vinohradech. 

Nacházíme se pouze 100 metrů od Náměstí Míru, od místa se skvělou dostupností z různých částí Prahy. 

Naše prostory jsou velké celkem 250 metrů čtverečních a skládají se z: 

Previous slide
Next slide

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA COWORKING PASS PRO FIRMY?

Pokud chcete získat více detailů o naší Firemním Coworkingové Vstupence, vyplňte následující formulář a my vám zašleme e-mail s naším návrhem. 

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Líbil se vám Tento článek?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkedin
Share on Pinterest